Laungaard Arkitekter

Kontakt

Tegnestuen er i konstant udvikling og altid på udkig efter fagligt stærke medarbejdere med højt ambitionsniveau. Vi modtager gerne din ansøgning - send den til info@laark.dk.

Michael W. Laungaard

Michael W. Laungaard

Arkitekt, kreativ og administrende direktør
Email: michael@laark.dk

Tlf: +45 53 63 36 43

Martin Frederik C. Kragh

Martin Frederik C. Kragh

Arkitekt MAA
Email: mf@laark.dk

Tlf: +45 41 58 55 78

Caisa Leifsdotter

Caisa Leifsdotter

Designer og Indretningsarkitekt
Email: caisa@laark.dk

Tlf:+45 24772877

Mikael Rex Andersen

Mikael Rex Andersen

Bachelorarkitekt og studiemedhjælper
Email: rex@laark.dk

Henning Verner

Henning Verner

Arkitekt MAA
Email: henning@laark.dk 

Tlf:+45 27771505

Payam Faalzadeh

Payam Faalzadeh

Bygningskonstruktør og Urban designer. Cand. Scient.
Email: payam@laark.dk

Tlf: +45 27163708

Jens Alexander Jensen

Jens Alexander Jensen

Bachelorarkitekt

Email: jens@laark.dk

Dette site benytter funktionalitet, som ældre versioner af Internet Explorer ikke understøtter. Du bør derfor skifte eller opgradere din browser.